فراخوان

طرح آموزشی خانواده توانمند وزارت نیرو(خاتون) با هدف تقویت و تحکیم بنیان خانواده  به مدت 50 ساعت با شعار "دوشنبه‌ها با خانواده" با همکاری موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق ویژه همکاران شاغل و خانواده آن‌ها برگزار می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحدهای آموزشی استان مربوطه تماس حاصل فرمائید.
 

5-(1).png

سخن روز

Slide3.GIF
اعضای کمیته امور زنان ستاد دهه فجر با آرمان‌های امام تجدید میثاق کردند
1392/11/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور زنان و خانواده، در آستانه سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور و رییس معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری به ‌همراه اعضای کمیته امور زنان ستاد دهه فجر با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

شرکت‌کنندگان در این آیین با حضور پرشور خود یاد و خاطره پیر جماران را گرامی داشتند.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده پیش از ظهر امروز (سه شنبه) به همراه همسر رییس جمهوری اسلامی ایران، جمعی از همسران وزرا و مسئولین امور زنان و خانواده دستگاههای اجرایی در با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب عهد و پیمان بستند.

معاون رئیس جمهور و رییس معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری و همسر رئیس جمهور، همسران وزرا همچنین با حضور بر سر مزار بانو خدیجه ثقفی همسر مکرمه امام راحل و قرائت فاتحه و نثار گل از فداکاری، رشادت و مجاهدت‌های بانوی بزرگ انقلاب تجلیل کردند.