فراخوان

طرح آموزشی خانواده توانمند وزارت نیرو(خاتون) با هدف تقویت و تحکیم بنیان خانواده  به مدت 50 ساعت با شعار "دوشنبه‌ها با خانواده" با همکاری موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق ویژه همکاران شاغل و خانواده آن‌ها برگزار می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحدهای آموزشی استان مربوطه تماس حاصل فرمائید.
 

5-(1).png

سخن روز

Slide3.GIF
در جشن میلاد حضرت فاطمه (س) و هفته زن؛ بانوان برگزيده شاغل در صنعت آب و برق معرفی شدند
1393/02/03
در جشن میلاد حضرت فاطمه (س) و هفته زن؛
بانوان برگزيده شاغل در صنعت آب و برق معرفی شدند
در این آیین که در سالن همایش‌های وزارت نیرو ترتیب یافت، از 33 بانوی برگزیده شاغل و کارآفرین در صنعت آب و برق با اهدای لوح قدردانی شد.
تهران_
 
در جشنی که به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته زن با حضور مهندس "حمید چیت‌چیان" وزیر نیرو برگزار شد، بانوان برگزيده شاغل در صنعت آب و برق معرفی شدند.
به‌گزارش پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نيرو (پاون)، در این آیین که روز سه‌شنبه در سالن همایش‌های وزارت نیرو ترتیب یافت، از 33 بانوی برگزیده شاغل و کارآفرین در صنعت آب و برق با اهدای لوح قدردانی شد.
اسامي بانوان برگزيده شاغل در صنعت آب و برق به شرح زیر است.
1- شهين كرم سيچاني – برق منطقه‌اي اصفهان (همسر جانباز)
2- مريم جليلي – شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ (نخبه و مخترع)
3- مهوش روح‌الله‌زاده – شركت توانير (مديركل)
4- شيلا كهريزي – شركت مديريت منابع آب ايران
5- آلاله قائمي – آب منطقه‌اي تهران
6- نوشين پرويزي – شركت مهاب قدس
7- شهناز نيشابوري – آب و فاضلاب شهر مشهد (معاون برنامه‌ريزي بهبود مديريت)
8- رضوان برمه‌زيار – شركت آب و فاضلاب روستايي لرستان
9- معصومه آذرگون- شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور
10- فاطمه‌سادات طباطبايي‌فخر – مديرعامل شركت گرين انرژي
11- مينوسادات ميركاظم - مديرعامل شركت وگ ايران
12- بهاره‌سادات علي‌اكبري - مديرعامل شركت آرين جهان انرژي
13- ژاله مقدم – بازنشسته سال 92
14- صغري حيدري – دفتر امور زنان و خانواده (همسر جانباز)
15- ليلا بيات – امور اداري
16- طاهره حكيمي – دفتر روابط عمومي
17- الهه حضرتقلي‌ثمر – دفتر وزارتي
18- الهه جلالي‌امين
19- دكتر صديقه ترابي (نخبه و پژوهشگر)
20- مريم نوحي – دفتر بازرسي و مديريت عملكرد (عفاف و حجاب)
21- زهرا دلدار - امور مالي
22- مريم عليرضاپور - امور اداري
23- عظيمه مظاهري – امور مجلس
24- ليدا صابر فتاحي – معاونت برق و انرژي
25- محبوبه قرباني - معاونت تحقيقات و منابع انساني
26- مهتاب قائمي – معاونت تحقيقات و منابع انساني
27- فرحناز كشاورزي – معاونت برنامه‌ريزي و امور اقتصادي
28- رعنا كوشكي – معاونت آب و آبفا
29- سيما شريفان – معاونت آب و آبفا
30- عادله زينالي‌قليچي – دفتر مركزي حراست
31- نرگس ريحاني – دفتر مركزي حراست
32- سرور اژدري – دفتر گزينش
33- زهرا پيكان‌راد – دفتر امور فرهنگي
  • خبرنگار: غزاله نایینیان
  • سردبير: محمدعلی فلاح
  •