5-(1).png

فراخوان

طرح آموزشی خانواده توانمند وزارت نیرو (خاتون) ویژه همکاران شاغل و خانواده همکاران صنعت آب و برق از طرف دفتر امور زنان وزارت نیرو با همکاری موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت تحکیم بنیان خانواده مراجعه فرمائید.
 
لینک ورود به وبینار آنلاین:
Http://live.shooka.ir:8098/moe

لینک گام‌شمار نرم‌افزار اندروید:
https://play.google.com/store/apps/details?id=steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer

لینک گام‌شمار نرم‌افزار ios:
https://apps.apple.com/us/app/healthview/id1020452064
وزير نيرو در پیامی به مناسبت روز زن: بانوان در خلق پیروزی های درخشان وزارت نیرو سهیم هستند
1392/02/28
وزير نيرو در پیامی به مناسبت روز زن:
بانوان در خلق پیروزی های درخشان وزارت نیرو سهیم هستند
اگر نبود همكاري و همراهي شما بانوان گرامي در محيط خانواده و محيط كار و اگر نبود تحمل و صبر شما، همكاران من در وزارت نيرو چنين توفيقاتي به دست نمي آوردند.
تهران_
وزير نيرو در پيامي به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن، بانوان را در خلق تمام پیروزی های درخشان وزارت نیرو سهیم دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن کامل پیام مهندس "مجید نامجو" به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن به شرح زیر است.
بسم الله الرحمن الرحيم
با درود به ارواح طيبه شهدا و امام راحل و آرزوي سلامتي براي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها را گرامي مي دارم و براي تمامي مردم ايران بويژه همكاران و همسران همكارانم در سراسر كشور آرزوي موفقيت روزافزون دارم .
براي شأن و منزلت حضرت فاطمه زهرا (س) همين بس است كه در حديث قدسي آمده است «لَو لاكَ يا محمد لَما خَلَقتُ الأفلاكَ، وَ لَو لا عَلِىُّ لَما خَلَقتُكَ، وَ لَو لا فاطِمَةُ لَماخَلقُتُكما» اي محمد اگر تو نبودي افلاك را خلق نمي كردم و اگر علي نبود تو را خلق نمي كردم و اگر فاطمه نبود شما دو نفر را خلق نمي كردم.
فاطمه سلام الله عليها نعمت بي بديل الهي است براي ابناء بشر در تمام عصر و دوران ها و برهمگان فرض است از اين نعمت الهي شكرگذاري نمايند. لازمه شكر نعمت، شناخت نعمت است و لازمه شناخت جد و جهد براي كسب معرفت است. معرفت به عظمت و بزرگي حضرت فاطمه سلام الله عليها عشق و محبت مي آفريند و انسان سرشار از محبت فاطمه سلام الله عليها هدف خلقت را تمام و كمال شناخته و راه نجات و رستگاري را پيدا نموده است. برماست كه با تمسك به حضرت زهرا سلام الله عليها و خاندان پاكش گام در مسير تكامل بشري نهاده و حركت خود را در مسير كسب خليفة اللهي در روي زمين و قرار گرفتن در جرگه فَادْخُلِي فِي عِبَادِي وَادْخُلِي جَنَّتِي سرعت بخشيم كه رسد آدمي به جایي كه به جز خدا نبيند. اين مسير رشد و تعالي هيچگونه محدوديت زماني و مكاني ندارد و كسي جاي كسي را تنگ نمي كند. مراتب و درجات به فاصله آسمان ها تا زمين است و چه بسا غلامي در اعلاء‌ عليين و پادشاهي در اسفل السافلين باشد و فقط خدا مي داند و بس.
خواهران و برادران عزيزم، ترديد ندارم مردم ايران و انقلاب اسلامي زمينه ساز حكومت حضرت مهدي (عج) هستند و بايد تلاش كنيم حكومت اسلام ناب محمدي صلي الله عليه و آله و سلم در ايران و جهان را پايه ريزي كنيم تا ملت هاي عقب مانده از امام عصر (عج) لياقت درك حضور قائم آل محمد (ص)‌ را پيدا نموده و پرده غيبت كبري كنار رود و عصر شكوفایي انسان و انسانيت فرا رسد كه در آن عصر نه فقيري ماند و نه ظالمي و ستمگري و عدالت جهاني عالم گير خواهد شد و آن چنان قابليت هاي بشري ظهور و حضور پيدا مي كند كه خداوند وعده آن را به ملائكه داده بود كه اني اعلم مالا تعلمون فتبارك الله احسن الخالقين.
بي شك رسيدن به اين حد از بلوغ انساني احتياج به كانون گرم خانواده و تربيت فرزندان توسط مادران و همسران دارد و عروجي اتفاق نمي افتد مگر آنكه زمينه آن را همسران و مادران در كوچكترين واحد جامعه يعني خانه و خانواده ايجاد نمايند. ايمان، عمل صالح، توصيه به حق و صبر، قناعت و پاكدامني بانوان عزيز چنان محيطي را خواهد ساخت كه مردان با آرامش خيال و صفاي باطن و به دور از زياده طلبي خسران آور و بنيادبرانداز به كار و تلاش در عرصه جامعه پرداخته و زمينه پرورش فرزنداني به مراتب بهتر و شايسته تر از مادران و پدرانشان را ايجاد خواهند نمود و اين است رسالت بانوان عزيز كه نشأت گرفته از تعاليم الهي و اخلاق فاطمي است.
خواهران، مادران و همسران شركت كننده در اين جشن مبارك، اينجانب اعتقاد كامل دارم كه اگر نبود همكاري و همراهي شما بانوان گرامي در محيط خانواده و محيط كار و اگر نبود تحمل و صبر شما، همكاران من در وزارت نيرو چنين توفيقاتي به دست نمي آوردند و قطعاً شما در خلق همه پيروزي هاي درخشان وزارت نيرو سهيم هستيد و از اين بابت از همه شما تشكر و سپاسگزاري مي نمايم.
والسلام عليكم و رحمة الله
وزير نيرو