5-(1).png

فراخوان

طرح آموزشی خانواده توانمند وزارت نیرو (خاتون) ویژه همکاران شاغل و خانواده همکاران صنعت آب و برق از طرف دفتر امور زنان وزارت نیرو با همکاری موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت تحکیم بنیان خانواده مراجعه فرمائید.
 
لینک ورود به وبینار آنلاین:
Http://live.shooka.ir:8098/moe

لینک گام‌شمار نرم‌افزار اندروید:
https://play.google.com/store/apps/details?id=steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer

لینک گام‌شمار نرم‌افزار ios:
https://apps.apple.com/us/app/healthview/id1020452064
کارگاه نیازسنجی و تعیین اولویت های پژوهشی در حوزه امور زنان و خانواده
1397/11/14
مولود شیوا مشاور وزیر نیرو در این جلسه به ارتقاء جایگاه مدیریتی بانوان شاغل در صنعت آب و برق بعنوان چشم انداز برنامه های امور زنان و خانواده وزارت نیرو طبق برنامه ششم توسعه اشاره کرد و گفت: شناسایی بانوان متخصص و توانمند در صنعت آب و برق، فراهم آوردن زمینه های لازم برای ارتقاء سطوح مهارتی و علمی بانوان شاغل در این صنعت و توسعه تعامل موثر وزارت نیرو و شرکتهای زیرمجموعه با سازمان های مردم نهاد از جمله ماموریت های امور زنان و خانواده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به توسعه تعامل موثر وزارت نیرو و شرکتهای زیرمجموعه با سازمانهای مردم نهاد اشاره کرد و تاکید کرد: شناسایی سمن های فعال و صاحب صلاحیت با سابقه همکاری در موضوعات آب و انرژی، برگزاری جلسات هم اندیشی با حضور سمن ها به منظور تشریح برنامه های وزارت نیرو در حوزه بانوان و تدوین راهکارها در خصوص افزایش مشارکت و توان افزایی بانوان از جمله اقدامات صورت گرفته در این بخش بوده است.

در این راستا، فعالین حوزه فن آوری اطلاعات در امور بانوان وزارت نیرو  که موجب کسب مقام برتر ارزیابی سایت وزارت نیرو گردیدند مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.
در ادامه جلسه پس از ارائه گزارش فعالیت های دفاتر مشاوران امور بانوان و خانواده، آموزش نیازسنجی پژوهشی در حوزه امور بانوان با توجه به محدودیت منابع انسانی و مالی، توسط دکتر تکتم فرمانفرمایی ارائه شد و در ادامه با همکاری مدعوین جلسه، طوفان فکر برای استخراج لیست پژوهشی  و تحقیقاتی از سطوح کلان و ملی تا حد گروه‌ها و بخش‌های آموزشی و تحقیقاتی صورت پذیرد. ضمنا مقرر شد تعیین اولویت های مذکور در جلسه آتی صورت پذیرد.