5-(1).png

فراخوان

طرح آموزشی خانواده توانمند وزارت نیرو (خاتون) ویژه همکاران شاغل و خانواده همکاران صنعت آب و برق از طرف دفتر امور زنان وزارت نیرو با همکاری موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت تحکیم بنیان خانواده مراجعه فرمائید.
 
لینک ورود به وبینار آنلاین:
Http://live.shooka.ir:8098/moe

لینک گام‌شمار نرم‌افزار اندروید:
https://play.google.com/store/apps/details?id=steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer

لینک گام‌شمار نرم‌افزار ios:
https://apps.apple.com/us/app/healthview/id1020452064
تبادل تفاهم‌نامه بین شرکت های وابسته به وزارت نیرو و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری در استان مازندران
1398/01/17
با توجه به سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف آب و برق ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری واحکام سند چشم انداز ۱۴۰۴ کشور و ضرورت توسعه پایدار منطقه و اهمیت حاملهای انر‍ژی، تفاهم‌نامه همکاری شرکت های وابسته به وزارت نیرودر استان مازندران، به نمایندگی مهندس حسین افضلی ریاست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو و دکتر سمیه طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران مبادله گردید. در این تفاهم نامه بعد آموزش مدیریت مصرف در خانواده مورد توجه قرار گرفت.
 

عبارت: مهندس افضلی در این نشست، همکاری امور بانوان و خانواده استانداری و دستگاه اجرایی صنعت آب و برق را فرصت خوبی جهت  آموزش و توانمند سازی بانوان درحوزه مدیریت مصرف  دانست.

ایشان ابراز امیدواری نمود با انعقاد این تفاهم نامه وفرهنگ سازی و آموزش از طریق بانوی همیار آب و برق (باهاب) به‌صورت زیرساختی و ایجاد انگیزه در بین اقشار بانوان برای اصلاح و بهینه سازی الگوی مصرف انرژ‍ی آب و برق وهمکاری گسترده این قشر و نیز افزایش میزان سطح آگاهی خانواده ها از هدر رفت منابع انرژی پیشگیری شود.

ایشان افزود: با اقدامات انجام شده در بخش جذب سرمایه گذار از بخش های خصوصی به جهت احداث نیروگاه‌های تولید پراکنده تاکنون 12نیروگاه با ظرفیت 158 مگاوات وارد مدار گردید و تا تابستان نود و هشت،146مگاوات دیگر از نیروگاه تولید پراکنده وارد مدار خواهد شد و بدین ترتیب شبکه های برق را برای گذر از تابستان مهیا نمودیم تا میزان خاموشی را به حداقل برسانیم.

این نشست با حضورریاست و اعضای شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مازندران، اعضای کمیته استانی امور بانوان و خانواده  صنعت آب و برق و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری  برگزار شد.