5-(1).png

فراخوان

طرح آموزشی خانواده توانمند وزارت نیرو (خاتون) ویژه همکاران شاغل و خانواده همکاران صنعت آب و برق از طرف دفتر امور زنان وزارت نیرو با همکاری موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق برگزار خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت تحکیم بنیان خانواده مراجعه فرمائید.
 
لینک ورود به وبینار آنلاین:
Http://live.shooka.ir:8098/moe

لینک گام‌شمار نرم‌افزار اندروید:
https://play.google.com/store/apps/details?id=steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer

لینک گام‌شمار نرم‌افزار ios:
https://apps.apple.com/us/app/healthview/id1020452064
سفر مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده به خوزستان از کمپ های اسکان سیل زدگان و مرکز دیسپاچینگ
1398/02/24
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در این نشست با تشکر از همکاری و همیاری شرکت­های تابعه وزارت نیرو در مقابله با سیلاب، اظهار داشت: تنها حس هم خانواده بودن می­تواند تعبیر درستی از همکاری های صورت گرفته شرکت­های تابعه وزارت نیرو در سیل خوزستان باشد و این همدلی و یکی بودن یادآور روزهای جنگ بود.
     مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده نیز در این نشست از تلاش­های صورت گرفته در حفظ شبکه تشکر کرد و آن را اقدام ارزنده­ای خواند که نشان از توان مدیریتی در صنعت برق خوزستان است.
     مولود شیوا افزود: استفاده از ظرفیت اجتماعی بانوان در مدیریت مصرف می­تواند کمک حال صنعت برق کشور باشد و استفاده از این ظرفیت کمک می­کند تا هدر رفت انرژی به حداقل برسد.
     فرانک موسوی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در این جلسه با تشکر از اقدامات انجام شده صنعت برق خوزستان در حفظ پایداری شبکه برق درسیلاب، تاکید کرد: در سیلاب اخیر همدلی و همکاری مثال زدنی بین مردم و دولت بوجود آمده بود و در مدار بودن برق کمک کرد تا ابعاد شورای­های سیل بیشتر نشود.