فراخوان

طرح آموزشی خانواده توانمند وزارت نیرو(خاتون) با هدف تقویت و تحکیم بنیان خانواده  به مدت 50 ساعت با شعار "دوشنبه‌ها با خانواده" با همکاری موسسه آموزش‌های تخصصی صنعت آب و برق ویژه همکاران شاغل و خانواده آن‌ها برگزار می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحدهای آموزشی استان مربوطه تماس حاصل فرمائید.
 

5-(1).png

سخن روز

Slide3.GIF

نشست تخصصي مشاورين

 
IMG_2035.JPG

دومين نشست تخصصي مشاورين امورزنان وخانواده وزارتخانه ها و دستگاه هاي اجرائي به دعوت مشاور وزير نيرو در امورزنان و خانواده در تاريخ 13/6/97 در ساختمان وزارت نيرو برگزار شد.

با توجه به اهميت مديريت منابع آب و انرژي و  نقش موثر زنان در اين خصوص،  در حاشيه اين نشست خانم دکتر زهرائي مديرکل مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفا درخصوص مديريت مصرف آب، سوادآبي و لزوم اطلاع رساني و آگاه سازي در زمينه مديريت و مصرف بهينه آب و اقدامات انجام شده و راه‌کارهاي موثر مطالبي را ارائه نمودند در ادامه  خانم مفتاح پور مشاور مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ در امور زنان و خانواده، کلياتي را درخصوص مديريت مصرف برق و انرژي و برنامه هاي انجام شده در شرکت مذکور را که با مشارکت زنان انجام شده بود  مطرح نمودند.
شرکت کنندگان در جلسه ضمن استقبال از مطالب ارائه شده، برگزاري برنامه هاي آگاه سازي و اطلاع رساني توسط وزارت نيرو  در زمينه مديريت مصرف منابع آب و انرژي  را  در دستگاه ها و سازمان‌هاي دولتي با نگاه ويژه به نقش موثر زنان  خواستار شدند.